Las Rosas Eh
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Επιπλέον, έχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Το διαμέρισμα Las Rosas Eh διαθέτει Wi-Fi, καθώς και ιδιωτική στάθμευση για τους επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο.
ArcoSauria και Mirador Cerro Currumahuida βρίσκονται σε απόσταση 1 χιλιομέτρων και 7 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Το Laberinto Patagonia απέχει 3 χλμ. από το διαμέρισμα.
Οι ταξιδιώτες που διαμένουν στο διαμέρισμα Las Rosas Eh θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Αυτό το κατάλυμα παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Laberinto Patagonia3,6 χλμ.
- LatitudSur Berries2,4 χλμ.
- Museo Municipal400 μ.
- Viewpoint of El Hoyo2,7 χλμ.
- Θεματικό Πάρκο Arcosauria Parque Tematico850 μ.
- Cascada2,9 χλμ.
- Ayestarán Allard Winery and Vineyards2,7 χλμ.
- La Catarata550 μ.
- Αεροδρόμια
- Εσκέλ Αεροδρόμιο132 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Las Rosas Eh;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Las Rosas Eh στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Las Rosas Eh;
Το το διαμέρισμα Las Rosas Eh παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Las Rosas Eh;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Las Rosas Eh μπορούν να φέρουν κατοικίδια.